Hey.

Naujienos

2018-09-14 12:09:12

Džiaugiamės gražiu "Dviračiais aplink Biržus 2018" renginiu

Minint artėjančią Europos judumo savaitę, rugsėjo 13 d. Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Kaštonų pagrindinė mokykla, tęsdami gražią tradiciją, organizavo akciją ,,Dviračiais aplink Biržus 2018“. Tai didžiausias Judumo savaitės renginys rajone.

Akcijos dalyvius pasveikino LR Seimo nario Viktoro. Rinkevičiaus padėjėja ir Biržų rajono savivaldybės tarybos narė Stasė Eitavičienė,  LR Seimo nario Audriaus Šimo padėjėja Eugenija Prokopovičienė, Biržų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Irutė Varzienė, , Savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Rimantas Jocius.

Su dviračiais atvyko ir į trasą išmynė Biržų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Audris Mukas, Savivaldybės gydytoja Aušra Kunčienė, Savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Artūras Didzinskas.

Renginio atidarymą papuošė spalvingas būrys mūsų mažųjų dviratininkų – tai lopšelių-darželių ,,Ąžuoliukas“ ir ,,Drugelis“ vaikučių, kuriuos atlydėjo auklėtojos ir tėveliai. Čia pat sukiojosi, su vaikais bendravo ir fotografavosi policijos bičiulis šuniukas Amsis.

Pasipuošę akcijos medaliais, lydimi dviejų policijos ekipažų, gausus dviratininkų pulkas startavo nuo Kaštonų mokyklos ir išriedėjo į 14 km. trasą.

Grįžę, pailsėję ir pasistiprinę, dviratininkai dalyvavo dviračių rungtyse ir estafetėse. Nugalėtojai apdovanoti LR Seimo narių Viktoro Rinkevičiaus ir Audrio Šimo prizais, Savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus ir Sveikatos biuro įsteigtais specialiais prizais.

Džiugino šiltas, saulėtas ir vis dar vasariškas oras, gausus dalyvių skaičius, skani košė, sultingi obuoliai, gaivus vanduo, prasmingos dovanos  ir prizai.

Sveikatos biuras už pagalbą nuoširdžiai dėkoja:

Kaštonų pagrindinės mokyklos direktoriui Vytautui Stanulevičiui, mokytojams Jūratei Jankauskienei, Egidijui Žaldokui, Audriui Unglinikui, mokyklos aptarnaujančiam personalui.

Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriui, Biržų rajono policijos komisariatui ir Reagavimo skyriaus viršininkui Jauniui. Jurelevičiui , Biržų I-osios kuopos jauniesiems šauliams ir Vidučiui Šeškui, lopšeliams-darželiams ,,Drugelis“ ir ,,Ąžuoliukas“.

 Sveikatos biuras už paramą nuoširdžiai dėkoja:

LR Seimo nariui Viktorui Rinkevičiui, LR Seimo nariui Audriui Šimui, Čygo-Kalkio tikrajai ūkinei bendrijai ,,Rinkuškiai“, UAB ,,Biržų Duonai“.

 Sveikatos biuras  nuoširdžiai dėkoja informaciniams rėmėjams:

laikraščiams ,,Biržiečių žodis“ ir ,,Šiaurės rytai“, UAB Balticum TV.