Hey. ..

Naujienos

Vaikų sveikatos metais nevyriausybinės organizacijos kviečiamos bendradarbiauti!

Data: 2014-02-20

Nevyriausybinės organizacijos iki šių metų kovo 17 d. kviečiamos teikti paraiškas Sveikatos apsaugos ministerijai dėl projektų finansavimo. Šiais metais didžiausias dėmesys skiriamas vaikų sveikatos stiprinimui.

Norite būti sveiki – rinkitės sveikatai palankesnius maisto produktus su simboliu „Rakto skylutė“

Data: 2014-02-11

Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis įsakymu patvirtino maisto produktų ženklinimo simboliu „Rakto skylutė“ kriterijus.

TYRIMAS „65 METŲ AMŽIAUS IR VYRESNIŲ ASMENŲ SVEIKATOS NETOLYGUMAI LIETUVOJE“

Data: 2014-02-04

Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Higienos institutu atliko tyrimą „65 metų amžiaus ir vyresnių asmenų sveikatos netolygumai Lietuvoje“. Tyrime dalyvavo Biržų miesto ir rajono gyventojai, nuo 65 iki 86...

Seminaras ,,Kaip elgtis su nemotyvuotu klientu?”

Data: 2014-02-04

Biržų rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamą seminarą ,,Kaip elgtis su nemotyvuotu klientu?” , skirtą rajono įstaigų socialiniams darbuotojams, socialiniams pedagogams, VTAS darbuotojams.

Nemokamas Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidento Dainiaus Kepenio seminaras

Data: 2014-02-03

Š. m. vasario 17 d. 17.30 val. Biržų rajono savivaldybės gyventojus kviečiame į nemokamą Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidento Dainiaus Kepenio seminarą „Grūdinimasis žiemą – pirmoji pagalba nusilpusiam imunitetui“

Skiepai – efektyviausia apsauga nuo gimdos kaklelio vėžio

Data: 2014-01-21

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras prisidėdamas prie Europos gimdos kaklelio vėžio prevencijos savaitės, kuri šiais metais minima sausio 19–25 d., kviečia atkreipti dėmesį į šią daugybę moterų gyvybių nusinešančią ligą.

Biržų rajono gyventojų demografiniai duomenys ir sveikatos būklė

Data: 2014-01-14

Išanalizavus turimus statistinius duomenis, pastebėta, jog suaugusiųjų sergamumas didėja ne tik Biržų rajone, bet ir visoje Lietuvoje. Vaikų (0–17 m.) sergamumas rajone taip pat didėja, nors yra kur kas mažesnis nei suaugusiųjų.

PROBLEMA – savižudybės

Data: 2014-01-14

Nors ne visi savižudybės atvejai yra nuspėjami, daugelį jų galima įtarti įvyksiant. Efektyviausias būdas išvengti artimųjų savižudybės – tai išmokti pastebėti pavojaus ženklus, tinkamai juos įvertinti ir priimti teisingą...

,,Pedikuliozės ir niežų prevencijos programa Biržų rajone 2013 metais“ buvo sėkminga

Data: 2014-01-13

Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, atkreipdamas dėmesį į užkrečiamųjų ligų – pedikuliozės ir niežų aktualumą ir paplitimą, jau nuo 2009 m. kasmet rengia ir įgyvendina ,,Pedikuliozės ir niežų prevencijos...

BIRŽŲ RAJONO BENDROJO LAVINIMO MOKYKLŲ MOKINIŲ SVEIKATA

Data: 2013-12-31

Labai svarbu, kad sveikatą pasitikrintų visi mokiniai, kadangi neturėdami informacijos apie vaiko sveikatą, mokytojai ir visuomenės sveikatos specialistai negali užtikrinti, kad ugdymo proceso metu nebus jam pakenkta.