Hey. ..

Naujienos

Biržų rajono gyventojų demografiniai duomenys ir sveikatos būklė

Data: 2014-01-14

Išanalizavus turimus statistinius duomenis, pastebėta, jog suaugusiųjų sergamumas didėja ne tik Biržų rajone, bet ir visoje Lietuvoje. Vaikų (0–17 m.) sergamumas rajone taip pat didėja, nors yra kur kas mažesnis nei suaugusiųjų.

PROBLEMA – savižudybės

Data: 2014-01-14

Nors ne visi savižudybės atvejai yra nuspėjami, daugelį jų galima įtarti įvyksiant. Efektyviausias būdas išvengti artimųjų savižudybės – tai išmokti pastebėti pavojaus ženklus, tinkamai juos įvertinti ir priimti teisingą...

,,Pedikuliozės ir niežų prevencijos programa Biržų rajone 2013 metais“ buvo sėkminga

Data: 2014-01-13

Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, atkreipdamas dėmesį į užkrečiamųjų ligų – pedikuliozės ir niežų aktualumą ir paplitimą, jau nuo 2009 m. kasmet rengia ir įgyvendina ,,Pedikuliozės ir niežų prevencijos...

BIRŽŲ RAJONO BENDROJO LAVINIMO MOKYKLŲ MOKINIŲ SVEIKATA

Data: 2013-12-31

Labai svarbu, kad sveikatą pasitikrintų visi mokiniai, kadangi neturėdami informacijos apie vaiko sveikatą, mokytojai ir visuomenės sveikatos specialistai negali užtikrinti, kad ugdymo proceso metu nebus jam pakenkta.

Įvyko fotokonkursas

Data: 2013-12-19

Įvyko Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro skelbtas fotokonkursas ,,Kalbanti nuotrauka“, skirtas Tarptautinei nerūkymo dienai paminėti.

Nacionalinis sveikatos egzaminas kviečia patikrinti žinias apie sveikatą

Data: 2013-12-13

Žinau – gyvenu sveikiau! Tokiu šūkiu pasitikrinti savo žinias ir paskatinti domėtis sveika gyvensena kviečia antrą kartą rengiamas Nacionalinis sveikatos egzaminas.

Erkės vis dar primena apie save

Data: 2013-12-12

Panevėžio visuomenės sveikatos centro duomenimis, š. m. lapkričio mėn., Panevėžio rajone, užregistruoti du erkinio encefalito atvejai vienoje šeimoje.

Visoje Lietuvoje registruotas didesnis sergamumas gripu

Data: 2013-12-10

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, Lietuvoje sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) 49-ąją šių metų savaitę siekė 59,0 atv./ 10 tūkst. gyventojų. 48-ąją metų savaitę...

Triukšmo matavimo Biržuose ir Pabiržėje rezultatai

Data: 2013-12-09

Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, vykdydamas programą „Triukšmo poveikio visuomenės sveikatai Biržų rajono savivaldybėje vertinimas“ atliko ekvivalentinio ir maksimalaus garso slėgio lygio matavimus aplinkose,...

Šiaurietiškojo ėjimo takų atidarymo šventė Druskininkuose

Data: 2013-12-09

Gruodžio 1 dieną Druskininkuose vyko šiaurietiškojo ėjimo takų atidarymo šventė. Naująją ėjimo trasą užtvindė entuziastai iš visos Lietuvos, o gausiausias jų būrys atvyko iš šiaurinės Lietuvos – Pasvalio ir Biržų.