Hey. ..

Naujienos

Atsiųsk savo paauglio mėgstamiausio vegetariško patiekalo receptą su nuotrauka, ir laimėk 500 Lt vertės kelialapį į sveikatingumo ugdymo stovyklą jaunimui „Laisvės kodas-2014″.

Data: 2014-04-23

KONKURSO TAISYKLĖS:

Visuomenės sveikatos specialistai savo profesinę kvalifikaciją kėlė Olandijoje

Data: 2014-04-15

Keturi šiaurės Lietuvos Visuomenės sveikatos biurai kartu su Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centru (SMLPC) bei Yanos visuomenės sveikatos fondu iš Nyderlandų įgyvendina projektą „Sveikatos mokymo kokybės gerinimas“

Apklausa "Ar reikia nerūkymo zonų Biržų mieste?"

Data: 2014-04-07

Ar reikia nerūkymo zonų Biržų mieste? Jei „Taip“, tai kokiose Biržų miesto viešosiose vietose turėtų uždrausti rūkyti ?

Kviečiame visuomenę teikti klausimus imunoprofilaktikos ekspertams

Data: 2014-04-07

Artėjant Pasaulinei imunizacijos savaitei Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras kartu su Sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokslų akademija bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurais ir centrais kviečia visuomenę domėtis...

Balandžio 7-oji – Pasaulinė sveikatos diena

Data: 2014-04-01

KVIEČIAME APSILANKYTI! Visą balandžio mėnesį Biržų rajono savivaldybės gyventojus kviečiame atvykti į Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurą (Biržai, J. Basanavičiaus g. 16, II. a.)

Biržų rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamą seminarą „Saugios mokyklos kūrimas“

Data: 2014-04-01

Biržų rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamą seminarą „Saugios mokyklos kūrimas“, kuriame kviečiami dalyvauti mokyklų vadovai, pedagogai, socialiniai pedagogai, socialiniai darbuotojai.

Parengta informacija tėvams nusprendusiems neskiepyti savo vaiko

Data: 2014-03-12

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro specialistai primena: jei nusprendėte atidėti kai kuriuos skiepus arba kai kurių skiepų visiškai atsisakyti, atminkite, kad tai gali būti pavojinga.

Vaikų sveikatos metais nevyriausybinės organizacijos kviečiamos bendradarbiauti!

Data: 2014-02-20

Nevyriausybinės organizacijos iki šių metų kovo 17 d. kviečiamos teikti paraiškas Sveikatos apsaugos ministerijai dėl projektų finansavimo. Šiais metais didžiausias dėmesys skiriamas vaikų sveikatos stiprinimui.

Norite būti sveiki – rinkitės sveikatai palankesnius maisto produktus su simboliu „Rakto skylutė“

Data: 2014-02-11

Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis įsakymu patvirtino maisto produktų ženklinimo simboliu „Rakto skylutė“ kriterijus.

TYRIMAS „65 METŲ AMŽIAUS IR VYRESNIŲ ASMENŲ SVEIKATOS NETOLYGUMAI LIETUVOJE“

Data: 2014-02-04

Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Higienos institutu atliko tyrimą „65 metų amžiaus ir vyresnių asmenų sveikatos netolygumai Lietuvoje“. Tyrime dalyvavo Biržų miesto ir rajono gyventojai, nuo 65 iki 86...